⚠ שימו לב!

הדף שאתם קוראים לקוּח מארכיון האתר „מילים דיגיטליות”.
לאתר במתכונתו החדשה לחצו כאן.

お猫たち*
‎2005·07·13‏

הודעה שכתבתי במקום אחר, אבל מפאת החשיבות אני כותב אותה גם כאן:


חתולה שאצל שכן שלי ילדה לפני כחודשיים-שלושה שישה גורים, שבאופן מצער אחד מהם נפטר מבעיות במעיים :-(
החמישה הנותרים חמודים נורא, ויפים (שני טורטים לבן-ג'ינג'י-שחור, שני טאבי אפורים ואחד לבן-ג'ינג'י). אמא שלהם, על־פי מה שאמר השכן ועל־פי מה שראיתי, היא חתולה טובת־לב וטובת־מזג; החתולים הקטנים: נו, גורים, שובבים כאלה (אני לא מכיר אותם מספיק כדי לדעת על האופי של כל אחד מהם).
עכשיו, יש אשה מבוגרת מיזנטרופית באותו הבניין שטוענת שהחתולים והילדים שבאים לשחק איתם מפריעים לה, מה שמעמיד את השכן במצב לא נעים: מצד אחד, הגורים והאם, ומצד שני המיזנטרופית/מיזפליסית.

כאן מגיע החלק שבו אתם יכולים לעזור: אם אתם יכולים ורוצים לאמץ גור או כמה גורים, תזכו לתהילת־עולם ולעולם הבא (ולחברתו של חתול, שזה הרבה יותר טוב...). אם אתם מכירים מישהו שיוכל וירצה לאמץ, אתם והוא תזכו לתהילת־עולם ולעולם הבא (אבל אתם לא תזכו לחברתו של חתול). אם תוכלו לברר אם מישהו מכיר מישהו שירצה לאמץ, זה יהיה מצויין (וכך תזכו גם אתם וגם איש־הקשר וגם מי שיאמץ בתהילת־עולם ובעולם הבא). מבחינת השכן זה יותר מבסדר. עִזרו לאלים הקטנים והחמודים. סידורים וכאלה - דאלוני ל־rumpelstilzchen ב־gmail.com. החתולים נמצאים בירושלים.
תודה מהגורים, האם, והשכן (ובאופן עקיף גם מהאשה המרירה...).

(במקרה ואתם, או מישהו אחר, רוצים לאמץ אבל לא יודעים איך לטפל בגורים, אשאיל/אצלם/אסרוק ספרות בנושא. זה לא מסובך, אבל כן דורש השקעה מסויימת ואחריות)

שוב תודה :-)


* זה お של כבוד, לא お של 雄(お)猫/男(お)猫

תגים