⚠ שימו לב!

הדף שאתם קוראים לקוּח מארכיון האתר „מילים דיגיטליות”.
לאתר במתכונתו החדשה לחצו כאן.

אל הגיהנום ובחזרה — טיול אביבי למשפחות בחינוך ביתי
‎2014·03·28‏

הפרחים פורחים, הציפורים מצייצות והכל (עוד) ירוק ויפה: ביום שני 2014/3/31 נצא לטיול אל גיא בן־הינום בירושלים, שיפיפה עכשיו.

מתי ואיפה נפגשים? נתכנס ליד הסינמטק בשעה 10:00. המגיעים בתחבו״ץ מוזמנים לעיין במפה הזאת. מפה נוספת:

מפה של השאול

מה המסלול? אחרי שנחכה קצת למאחרים, נרד אל הגיא, נחסה קצת בצל עץ התות הגדול (שפירותיו עדיין לא הבשילו) ומשם נמשיך ונרד לנו לפי הקצב והכיוון שיתאימו לנו באותו הזמן.

מה להביא? אוכל ומים מספיקים, נעליים / סנדלים שמתאימים להליכה, כובע וקרם הגנה מהשמש (נשתדל להיות כמה שיותר בצל). אם באים עם קטנטנים, תביאו מנשא ולא עגלה (לנו אמור להיות מנשא סְפֶּר; צרו איתי קשר מראש אם יש בו צורך). מי שיש להם ידע (על האיזור ובכלל), מוזמנים להביא אותו ולהחכים את החברים בדרך.

נעשה גם סעודה משותפת במקום נחמד שנמצא; כדי שכולם יוכלו להנות, בבקשה שימו לב שלא יהיו באוכל המשותף מרכיבים לא כשרים או מרכיבים מהחי.

מי מוזמנים לבוא? כל מי שרוצים, גם אנשים נעימים בחינוך ביתי וגם אנשים נעימים שלא בחינוך ביתי ☺. נשמח אם תעבירו את ההזמנה הזאת הלאה למי שאתם חושבים שזה יהיה רלוונטי עבורם. הטיול לא יהיה תובעני מבחינה גופנית (יש שבילים ולא נגמא מרחקים), אבל בדרך חזרה מהגיא יש עלייה.

איך הולך להיות מזג האוויר? לפי התחזית שיש עכשיו, ממש נעים.

עם מי ניתן ליצור קשר? יודה רונן; לפני יום שני, בדואל foo@digitalwords.net או בטלפון ‎02‒6419913‏; ביום שני, בטלפון ‎054‒6509361‏.

קרדיט לאייקון של הפוסט: היירונימוס בוש.

תגים